A Erkek Basketbol Takımında İmzalar Atıldı

A Erkek Basketbol ・ 9 Ekim 2020

Bu sezon Türkiye Basketbol 2.Ligi'nde mücadele edecek A erkek basketbol takımımızda imzalar atıldı.

Kulüp binasında gerçekleşen imza törenine Kulüp Başkanımız Z.Kerem Mağdenli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Arıcan ve Altan Liman katıldı.

Baş antrenörlüğünü Emrah Benli’nin yapacağı takımın teknik ekibinde ise  Murat Kaya (yardımcı antrenör), Murat Buğra Sarı (idari menajer), Özer Özeler(kondisyoner), Mert Kaya (istatistik), Deniz Can Şahin  (fizyoterapist), Ahmet Göven(malzeme sorumlusu) görev yapacak.

Geçtiğimiz sezon forma giyen Kevin Kaspar ve Atakan Akçam ile bu sezon da anlaşan kulübümüz, BGL’den yetişen Erim Özdemir, Cihat Mertali Dalgalı, Eyüp Can Öncü, Alperen Ercan, Can Yardımcı,Can Sayın ve altyapıdan Kaan Tunç'u A takım kadrosuna dahil etti. Yeni transferler ise şu isimlerden oluştu:Ali Efe Barış, Gökhan Edge Demirli, Mete Tekçevik, Mert Akarsu,Çağdaş Atbaş , Çağdaş Kayabaşı, Barış Levent Ünlü, Mehmet Utku Tuğsal ve Özcan Korkut.

 İmza töreninde konuşan Başkan Z.Kerem Mağdenli kadronun hayırlı olmasını dilerken özellikle BGL takımında yetişen gençlerin A takım forması giymelerinden dolayı mutluluğunu dile getirdi. Mağdenli sözlerini şöyle tamamladı: “Tüm sporcularımızın taşıdıkları formayı en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyor, yeni sezonda başarılar diliyorum


Diğer Haberler

KULÜP SPONSORLARI


A Erkek Basketbol Sponsorları


A Kadın Voleybol Sponsorları


Basketbol Gençler Takımı (Erkek) Sponsorları


expand_less