A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL PLAYOFF ÇEYREK FİNAL MÜSABAKASI 2.MAÇ
1 Mayıs 2024 18:00
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
68 - 79
Gölbaşı Cumhuriyet Spor Salonu
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL PLAYOFF ÇEYREK FİNAL MÜSABAKASI 1.MAÇ
27 Nisan 2024 18:00
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
66 - 60
Edip Buran Spor Salonu (MERSİN)
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL 1.LİG MÜSABAKASI
21 Nisan 2024 15:00
Esenler Erok Spor Kulübü
85 - 94
Başakşehir Spor Kompleksi ( İSTANBUL)
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
Basketbol Gençler Takımı (Kız) ・ BGL KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL MÜSABAKASI 2. MAÇ
20 Nisan 2024 16:00
TED Ankara Kolejliler
73 - 100
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce Spor Salonu
FENERBAHÇE
Basketbol Gençler Takımı (Kız) ・ BGL KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL MÜSABAKASI 1.MAÇ
15 Nisan 2024 16:00
FENERBAHÇE
101 - 54
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu (İSTANBUL)
TED Ankara Kolejliler
A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL 1.LİG MÜSABAKASI
13 Nisan 2024 14:45
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
88 - 91
Gölbaşı Cumhuriyet Spor Salonu
FENERBAHÇE NOVOTEL
Basketbol Gençler Takımı (Kız) ・ BGL KIZLAR FİNAL GRUBU MÜSABAKASI
7 Nisan 2024 13:00
ÇBK Mersin Basketbol
69 - 60
Edip Buran Spor Salonu (MERSİN)
TED Ankara Kolejliler
A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL 1.LİG MÜSABAKASI
5 Nisan 2024 15:00
FİNAL SPOR
76 - 79
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi (BURSA)
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL 1.LİG MÜSABAKASI
30 Mart 2024 15:00
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
91 - 80
Gölbaşı Cumhuriyet Spor Salonu
KAPAKLI SPOR
Basketbol Gençler Takımı (Kız) ・ BGL KIZLAR FİNAL GRUBU MÜSABAKASI
26 Mart 2024 17:00
TED Ankara Kolejliler
102 - 61
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce Spor Salonu
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL
A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL 1.LİG MÜSABAKASI
23 Mart 2024 13:00
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR BASKETBOL
63 - 75
Iğdır Kazım Karabekir Spor Salonu (IĞDIR)
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
Basketbol Gençler Takımı (Kız) ・ BGL KIZLAR FİNAL GRUBU MÜSABAKASI
17 Mart 2024 18:30
BOTAŞ Spor Kulübü
63 - 53
Yeni Botaş Spor Salonu (ANKARA)
TED Ankara Kolejliler
A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL 1.LİG MÜSABAKASI
17 Mart 2024 14:00
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
70 - 84
Gölbaşı Cumhuriyet Spor Salonu
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL 1.LİG MÜSABAKASI
10 Mart 2024 17:30
KONYA SPOR
90 - 73
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu ( KONYA)
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
A Kadın Voleybol ・ KFC KADINLAR 1. LİGİ PLAYOFF MÜSABAKASI
10 Mart 2024 15:30
İba Kimya TED Ankara Kolejliler
0 - 3
Balıkesir Şehit Turgut Solak Spor Salonu (BALIKESİR)
Aras Kargo Spor Kulübü
A Kadın Voleybol ・ KFC KADINLAR 1. LİGİ PLAYOFF MÜSABAKASI
9 Mart 2024 16:30
İba Kimya TED Ankara Kolejliler
0 - 3
Balıkesir Şehit Turgut Solak Spor Salonu (BALIKESİR)
İBB Spor Kulübü
Basketbol Gençler Takımı (Kız) ・ BGL KIZLAR FİNAL GRUBU MÜSABAKASI
9 Mart 2024 14:00
TED Ankara Kolejliler
84 - 69
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce Spor Salonu
Galatasaray SK
A Kadın Voleybol ・ KFC KADINLAR 1. LİGİ PLAYOFF MÜSABAKASI
8 Mart 2024 16:30
İba Kimya TED Ankara Kolejliler
0 - 3
Balıkesir Şehit Turgut Solak Spor Salonu (BALIKESİR)
Zeren Spor Kulübü
Basketbol Gençler Takımı (Kız) ・ BGL KIZLAR FİNAL GRUBU MÜSABAKASI
4 Mart 2024 18:00
Beşiktaş Ayos
83 - 81
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
TED Ankara Kolejliler
A Erkek Basketbol ・ A ERKEK BASKETBOL TBL 1.LİG MÜSABAKASI
4 Mart 2024 18:00
Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler
75 - 76
Gölbaşı Cumhuriyet Spor Salonu